O co prosić świętego Mikołaja?

Uwaga, od nowego roku zaczynamy pracę nad walką w stójce, oraz dalej się rozwijamy. W związku z tym, poproście świętego Mikołaja, aby pod Waszą choinką znalazły się rękawice bokserskie i ochraniacz strefy kroku (suspensor). Suspensor może być wewnętrzny (chowany pod spodnie, zakładany na bieliznę) lub zewnętrzny (zakładany na spodnie), miękki lub twardy w dotyku. Wybór zależy od osobistych preferencji. Wewnętrzny nie ogranicza ruchów z kolei zewnętrzny zapewnia większą ochronę. Miękki lepiej absorbuje, twardy ma dłuższą żywotność. Ochraniacze strefy kroku różnią się dla kobiet i mężczyzn, aczkolwiek kobiety z powodzeniem mogą korzystać z męskich ;). Dla każdego coś się znajdzie :).

Rękwice bokserskie do wyboru, do koloru. Panie - możecie korzystać z 10 uncjowych (10 oz), panowie, poniżej 12 oz nie schodzimy. Wszystkie rzeczy są do znalezienie przez Mikołaja w dobrych sklepach sportowych lub po prostu w internecie.

Wersja dla leniwego Mikołaja - zbieramy zamówienia dla produktów ze strony MMANIAK.PL i prosimy o zniżki oraz o "good price" ;). http://mmaniak.pl/73-rekawice-bokserskie.html#/producent-stormcloud

http://mmaniak.pl/suspensory/2992-stormcloud-suspensor-gg-10-czarny.html#

#sprzęt #rękawice

Najnowsze
Szukaj tagów
Nie ma jeszcze tagów.