top of page

Nasze zajęcia

Każdy znajdzie coś dla siebie

R5__0741_edited_edited.jpg

Krav Maga

Krav maga jest to izraelski system walki i samoobrony, skuteczny, stosowany w większości jednostek wojskowych i policyjnych na świecie. Głównym założeniem systemu jest prostota - w stosunkowo krótkim czasie można każdego nauczyć samoobrony, w myśl zasady - minimalna liczba technik, maksymalna liczba rozwiązań problemu.
W przeciwieństwie do innych sportowych sztuk walki, w krav madze kursanci są uczeni ciosów i kopnięć we wrażliwe miejsca na ciele (takich jak strefa kroku, stawy kolanowe, oczy), dźwigni oraz innych niedozwolonych technik. Celem jak najszybsze wyeliminowanie napastnika z walki.

72215076_2257316507899509_5536070182910296064_n.jpg

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ) to sztuka walki oparta na mocowaniu się i walce w parterze. Skupiająca się na umiejętności kontrolowania przeciwnika za pomocą technik, które zmuszają przeciwnika do poddania się. BJJ szczyci się tym, że jest znana jako „delikatna sztuka”, pozwalając mniejszej, słabszej osobie na użycie dźwigni i duszeń, w celu obrony przed większym przeciwnikiem.

Blog Kettlebell.jpg

Cross Fight

Zajęcia fizyczne, służące poprawie siły i wytrzymałości, ukierunkowany pod kątem sportów i sztuk walki, jednak dostępny dla wszystkich. Trening ten dostosowany jest zarówno dla osób poczatkujących jak i zaawansowanych, pomaga zwiększyć sprawność ogólną, jest świetnym sposobem na poprawę sylwetki, spalanie tłuszczu i zbudowanie mięśni.

91506.jpg

Krav Kids / BJJ Kids

Zajęcia dla najmłodszych (od lat 5). Zajęcia dla dzieci uczące reagowania w sytuacji zagrożenia oraz z zakresu rozwoju psycho-fizycznego. Poprzez zabawę, dzieci uczą się podstaw samoobrony, jednocześnie ucząc się konkrentych zachowań i rozwijając się fizycznie.

ZAJĘCIA: Zajęcia
bottom of page